Interiér SLNEČNICE.cz

PETRŽALKA | BRATISLAVA | SLOVENSKO

Základné údaje

Názov: Interiér SLNEČNICE.CZ

Lokalita: Bratislava, Petržalka

Typ projektu: Interiérový dizajn

Status: Realizácia

Autor: Ing. arch. Marcel Mikulec, Ing. arch. Michal Paulišin, Ing. arch. Silvia Petríková

Termíny: 04/2018 – 10/2018

Cena:  35 000,-€

Návrh dvojizbového bytu v novostavbe Slnečnice je stvárnením jednoduchosti a praktickosti pánskeho bytu. Farebnosť je odrazom mužského vnímania farieb. Jasné oddelenie zón s maximálnou  využiteľnosťou priestoru je spojené s ľahkým udržiavaním poriadku v byte, čím sa stáva praktickým svetom, ktorý každý muž očakáva.
Kuchyňu a centrálny obývací priestor od vstupu oddeľuje stenová nika s priestorom na prezutie, pre topánky, kľúče a drobnosti. Zrkadlový šatník nadväzujúci na vstupnú časť priestor zväčšuje a premieta zaujímavé náhľady v rôznych uhloch. Kúpeľňa je vybavená skrytou práčkou a odkladacími priestormi v praktickej uzavretej skrini.
Vstupná chodba s kúpeľňou je od ostatnej časti bytu oddelená dlažbou bieleho hexagonálneho tvaru pre možnosť jednoduchého čistenia aj v zimnom období. Nadväzujúca masívna drevená podlaha zarezávaná do hexagonálnych dlaždíc dodáva interiéru pocit tepla.
Nábytok je v byte riešený kombináciou tmavomodrej a bielej lakovanej farby doplneným prvkami z dubovej dýhy. Akcentom v byte je žltá sedačka či autorský obraz s pánskymi motívmi. Minimalistické riešenie tvarov nábytku s jemným zaoblením hrán pôsobí luxusne a nadčasovo.
Celkové materiálové stvárnenie a forma sú prispôsobené pre život zrelého pána. Praktickosť, funkčnosť a ľahká údržba sú základnými ideami návrhu. Prajeme aby sa klientovi bývalo v byte príjemne, pohodlne a veríme, že očarí nejednu návštevu.

 

Ďalšie zaujímavé projekty

Rodinný dom na samote
ČÍTAŤ
Interiér malého bytu
ČÍTAŤ
Zrubová chata na Táloch
ČÍTAŤ
Moderný byt v Panorama city
ČÍTAŤ

NADČASOVÁ ARCHITEKTÚRA
KVALITA A ÚŽITKOVÁ HODNOTA